درباره ما

تاریخچه ما

شرکت صنایع کاسپین پلاستیک آریا فعالیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف از سال 1389 در فضایی بالغ بر 15000متر مربع آغاز نموده است.

شرکت کاسپین پلاستیک آریا از بدو تاسیس با راه اندازی خطوط تولیدی مجهز،مدرن و منابع انسانی متخصص با هدف تولید محصولات با کیفیت در حد استانداردهای جهانی قدم به عرصه رقابت گذاشت.

آنچه کاسپین پلاستیک آریا را خوشنام و ماندگار نموده است ثبات در کیفیت محصولات و عرضه محصولات متنوع با رعایت استانداردهای ملی و فراملی است.

شرکت صنایع کاسپین پلاستیک آریا با دارا بودن فضای استاندارد و بهداشتی تولید همگام با تکنولوژی روز دنیا،استفاده از تکنیک ها و روش های علمی مدیریتی - تحقیق، توسعه و آموزش، توجه مسئولانه به نیاز مشتریان در کنار پرسنلی همراه و خانواده ای همدل و منسجم  حضوری قدرتمند در بازارهای داخلی و بین المللی دارد.

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

در تلاش هستیم با بهره گیری از دانش روز دنیا و بکار گیری پرسنل جوان و مجرب در محیطی پویا و استفاده از بهترین مواد اولیه ضمن حضور پر رنگ در بازارهای بین المللی به عنوان یکی از بهترین و تاثیرگذارترین تولیدکنندگان داخلی خدمتی درخور ارائه نماییم.

پاسداشت عناصر طبیعی و احترام به محیط زیست در تمامی مراحل فعالیت در دستور کارمان قرار دارد.

چشم انداز:

شرکت صنایع کاسپین پلاستیک آریا درصدد است تا در پنج سال آینده با نگاه علمی و رعایت اصول مشتری مداری از طریق نوآوری و ایجاد تنوع در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف، با اشراف کامل بر بازارهای داخلی و منطقه ای به عنوان یکی از سرآمدترین شرکت های تولیدکننده ظرف غذا یکبار مصرف مطرح گردد.

  • بهره گیری از دانش روز
  • محیط زیست
  • تنوع در محصولات
  • مشتری مداری

درباره ما

اهداف و سیاست ها

درباره ما

گواهینامه ها

از آنجا که استانداردهای بین المللی ضامن سلامتی، بهداشت و ایمنی جامعه بوده و از طرفی رمز حضور موفق در بازارهای جهانی و رقابتی با تکیه بر اطمینان بخشی موثر بر مصرف کنندگان می باشند،از این رو شرکت صنایع کاسپین پلاستیک آریا ضمن اخذ پروانه بهره برداری و ساخت از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با رتبه A، اخذ گواهینامه مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO22000:2018، اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و در ادامه طرح های توسعه، شرکت درصدد کسب گواهینامه های کیفیت زیست محیطی ISO14001 و گواهینامه بین المللی سنجش رضایت مشتری ISO10004 نیز می باشد.